Anglinis grilis Grill-Chef Barrel

 • Anglinis grilis Grill-Chef Barrel

  Kaina 169 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Grilinimo plotas
  71x35
  Ilgis, cm
  86
  Plotis, cm
  40
  Aukštis, cm
  99
 • Landmann Grill Chef prekinio ženklo anglinis grilis Barrel skirtas visiems, kuriems racionaliai žiūri į grilinimą – daiktas praktiškas, kaina proto ribose, kokybė atitinka kainą.

  Grilio dydis vidutinis: ilgis be lentynėlės 86 cm, su šonine nulenkiama lentynėle 107 cm; plotis – 40 cm; aukštis ant kojų apie 1 m.

  Grilio viršutinis dangtis yra pagamintas iš 0.7 mm storio metalo dažyto karščiui atspariais dažais, kai tuo tarpu apatinė dalis iš 0.8 mm metalo, dažyto karščiui atspariais dažais. Vis dėlto, nei viršutinė, nei apatinė dalis neturi sąlyčio su anglimis, nes anglys yra pilamos ant anglių grotelių, kurios yra pagamintos iš 3 mm storio chromuoto plieno, todėl tarnaus ilgai, o apatinę dalį pasieks tik pavienės žarijos.

  Apačioje po pagrindiniu korpusu dar yra įrengtas indas pelenams surinkti, labai palengvinantis grilio valymą.

  Grilis turi nemažas 71 x 35 cm ketaus groteles, kurios atlaikys ne vieną sezoną.

  Taip pat virš jų dar įrengtas vienerios šildymo zonos grotelės 68x13,5 cm dydžio. Ant jų lengvai išsirūkysite žuvį ar paskrudinsite bandeles burgeriams.

  Grilio šonuose yra įrengtos 4 sklendės, kurios padės kontroliuoti oro srautą, o temperatūrą matuoja 1 dangtyje įmontuotas termometras.

  Grilio vežimėlis sukonstruotas iš 3 cm storio vamzdžių ir turi 2 didelius ratukus patogiam transportavimui.

  Grilio šone ir priekyje yra 2 sulankstomos lentynėlės, o apačioje įrengta vielinė lentyna anglims ar kitiems grilio aksesuarams.

  Šis grilis labai gerai tinka kepti šašlykus (naudojant medinius iešmelius), mėsos kepsnius ir burgerius, taip pat kepti maistą ilgai ir lėtai, tačiau šiam būdui naudokite briketus arba stambias anglis, nes smulkios ilgai nedega. Taip pat žiauriai gerai tinka žuvies rūkymui naudojant rūkymo drožles.
  Taip pat šio grilio įkūrimui rekomenduojame naudotis anglių įkūrimo kaminukais, nes oro srautas pradžioje būną silpnokas, kol anglys įsikuria.
  Grilio svoris 17 kg.
    

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 249 
  Prekė išparduota. Susisiekite