Arbatos ir kavos virdulys Petromax Perkomax

 • Kraunamos nuotraukos

  Arbatos ir kavos virdulys Petromax Perkomax

  Kaina 45 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Tinka
  Viskam
 • Petromax Perkomax – tai termoso tipo kavos virimo prietaisas, skirti profesionaliam naudojimui. Jis leis Jums skaniai ir efektyviai išvirti Jūsų mėgstamą kavą ar arbatą. Unikalus paruošimo principas suteikia jūsų gėrimui neprilygstamą aromatą. Su Perkomax galima paruošti iki 9 puodelių (apie 1,5 l) kavos ar arbatos.

  Kadangi jis yra suderinamas su kitais Petromax lauko virtuvei skirtais prietaisais, su Petromax Percomax kavą ar arbatą galėsite išsivirti visur: prie upės, miške, sodyboje, palapinėje ar virtuvėje. Jis taip pat tinka naudoti ir namie ant viryklės.

  Petroamax Percomax veikia lengvai, bet įtikinamai: puodo viduje yra prietaisas su vamzdeliu ir tinklelis kavos ar arbatos milteliams. Verdantis vanduo pakyla į mėgintuvėlį ir teka per pralaidų dangtį į gėrimo miltelius. Vanduo sugeria aromatą ir susimaišo su likusiu vandeniu. Taigi kuo ilgiau vanduo cirkuliuoja Percolator, tuo skonis tampa intensyvesnis. Šiuo būdu išvirta kava ar arbata atskleidžia geriausius arbatos ir kavos skonio niuansus.

  Pagamintas iš emaliuoto plieno.

  Maksimali talpa 1,5 l

  Išmatavimai: skersmuo 18,5 cm, aukštis 20,5 cm