Dujinis grilis Char-Broil Performance Core B 2

 • Dujinis grilis Char-Broil Performance Core B 2

  Kaina 379 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  2
  Degiklių skaičius
  2
  Grilinimo plotas
  45x43,5
  Ilgis, cm
  113
  Plotis, cm
  57
  Aukštis, cm
  116
  Darbinis aukštis
  90
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil Performance serijos dujiniai griliai yra entry (angl. įėjimo/pradžios) į vidutinę klasę lygio Char-Broil griliai. Tad jei nori pradėti grilinti bet dar nesi tikras ko iš ties nori, o dar ir nelabai moki, tai pradžiai tai visai neblogas variantas. Iki kol tapsi profu šio grilio užteks.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Char-Broil skiriasi nuo visų kitų dujinių grilių tuo, kad naudoja “TRU INFRARED” technologiją . Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Performance CORE B 2 turi du nerūdijančio plieno degiklius, kurių skleidžiama kaitra atsimuša į plokštę esančia po grotelėmis ir tokiu būdu kaitra itin tolygiai paskirstoma į mėsą. 

  Šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad griliaus naudojimas būtų patogus. Jis turi kabliukus jūsų įrankiams, dangčio termometrą stebėti kepsninės vidinei temperatūrai, dvejas lentynėles, tad spustelkite degiklio įkūrimo mygtuką ir kepkite. 

  Char-Broil Performance CORE B 2 yra pagamintas iš plieno ir padengtas emaliu, todėl yra ilgaamžis. Jo kepimo grotelės pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl tarnaus taip pat ilgai. Dujų balionas statomas į kepsninės vidų. 

  Kepimo zona nedidelė 45x43,5 cm dydžio, o virš jos yra įrengta šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves. Viską dengia nerūdijančio plieno dangtis su įmontuotu termometru. Grilio šonuose yra įrengtos nulenkiamos lentynos, o po griliu yra didelė plieninė spintelė.

  Bendra grilio galia yra 6,15 kW galios.

  Šis grilis yra skirtas tiems, kurie nori nediduko grilio su daugybe gerų savybių.

  Surinktas grilis yra A115xP57,3xI113 cm

  Grilio svortis 33,5 kg.

  Grilis turi 4 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą, 2 iš jų rakinami.

   

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: