Dujinis grilis Mustang City 4+1 (raudonas)

 • Kraunamos nuotraukos

  Dujinis grilis Mustang City 4+1 (raudonas)

  Kaina 379 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Degiklių skaičius
  5
  Grilinimo plotas
  69x42
  Ilgis, cm
  133
  Plotis, cm
  55
  Aukštis, cm
  110.5
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Mustang City dujinių grilių seriją yra skirta tiems, kurie siekia susipažinti su dujiniais griliais - geras "entry" klasės dujinis grilis už prieinamą kainą.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Mustang City dujinių grilių seriją sudaro įspūdingas nerūdijančio plieno grilis turintis nerūdijančio plieno dangtį ir nerūdijančio plieno dureles, o taip pat miltelinias karščiui atspariais dažais dažyto plieno griliai: baltas, juodas arba raudonas. Visi griliai šios serijos griliai turi dvigubų sienelių grilio dangčius įmontuotais termometrais. Dvigubas dangtis geriau laiko šilumą, o tuo pačiu jo viršutinė dalis mažiau įkaista.

  Visi Mustag City serijos dujiniai griliai turi 4 pagrindinius nerūdijančio plieno degiklius ir vieną šoninį dujinį degiklį su apsauga nuo vėjo, kuris yra dešinėje grilio pusėje. Pagrindiniai degikliai yra po 3 kW galios kiekvienas, o šoninis 2,5 kW. Bendra grilio galia yra 14,5 kW. Degiklių išskiriamas karštis yra valdomas 3 nerūdijančio plieno karščio skirstytuvais. Degikliai uždegami pjezo uždegiklių sistema valdoma rankenėlėmis.

  Taip pat griliai turi riebalų surinkimo indą, kuris yra lengvai išimamas išvalymui.

  Grilio zona yra 69 x 42 cm ploto, kurios tikrai pakaks daugumai patiekalų paruošti.Grilio zona yra padalina 2/1 santykiu į 2 dalių ketaus grotelių paviršių ir 1 dalies pilno ketaus paviršiaus dalį. Tuo tarpu šoninis degiklis leidžia nenueinant nuo griliaus kepti ar troškinti daržoves, ruošti padažus ir pan. Tiek grotelių, tiek ir ketaus paviršiaus išorė yra dengta emale. 

  Virš kepimo zonos tradiciškai yra sumontuota maisto "šildymo" zona, kurioje galima saugiai laikyti maistą, kad jis neatvėstų ar neperkeptų, arba naudoti kaip antrinę kepimo zoną, kur maistas negauna tiesioginės kaitros. Šildymo zona yra 66,7 x 12 cm ploto.

  Pilna eiga veikiantis grilis sunaudos 1054 g dujų per valandą.

  Šoninio degiklio lentyna yra uždengiama, todėl gali būti naudojama kaip staliukas. Taip pat yra dar vienas šoninis staliukas. Po griliumi yra sumontuota spintelė grilio aksesuarams ir indams susidėti.

  Raudonos spalvos grilis yra pagamintas iš raudonais karščiui atspauriais metalo dažais padengto plieno, o jungiančiosios dalys yra dengtos juodais arba pilkais milteliniais dažais.

  Grilis turi 4 ratukus su įmontuotais stabdžiais.