Dujinis grilis Mustang de Toros 4+1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 39900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Degiklių skaičius
  5
  Grilinimo plotas
  64,5x40
  Ilgis, cm
  128.5
  Plotis, cm
  55.5
  Aukštis, cm
  112
  Darbinis aukštis
  85
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Mustang dujinis grilis de Toro yra tvirtas grilis pagamintas iš plieno ir nerūdijančio plieno. Šis grilis turi didelę kepimo zoną ir šoninė viryklę, dėlto jis idealiai tinka Jūsų lauko terasai ar galiniams kiemui grilinimo sezono metu. Puikiai tinka tiek mažoms kompanijoms, tiek ir didesnių grupių žmonių pamaitinimui.

  Šis grilis yra I 128,5 x P 55,5 x A 112 cm dydžio ir talpina savyje didelę 64,5 x 40 cm ploto kepimo zoną po kuria yra įrengti 4 nerūdijančio plieno degikliai, kurie yra uždengti porceliano emale dengtais plieniniais karščio skirstytuvais. Kiekvienas iš pagrindinių degiklių yra 2,9 kW galingumo, o šoninis degiklis yra 2,8 kW, kuris yra įrengtas dešinėje grilio pusėje. Bendra grilio galia 14,4 kW.

  Kepimo zona yra padalinta į tris dalis: 1 dalis - ketaus kepimo plokštuma, ir 2 dalys – ketaus grotelės. Virš kepimo zonos yra įrengta šildymo zona pagaminta iš plieno dengto porceliano emaliu. Kepimo zona yra uždengiama nerūdijančio plieno dangčiu, kuriame yra įmontuotas nerūdijančio plieno termometras ir nerūdijančio plieno rankena.

  Grilio korpusas yra pagamintas iš plieno nudažyto aukštai temperatūrai atspariais dažais. Iš plieno taip pat pagamintos šoninės ir galinės grilio dalys, tuo tarpu priekinės grilio dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Grilis turi 4 ratukus, kurių visi yra stabdžiais, kad grilis stabiliai stovėtų