Dujinis grilis Mustang PRO 6

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 69900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  6
  Degiklių skaičius
  6
  Grilinimo plotas
  89,5x41,5
  Ilgis, cm
  154
  Plotis, cm
  54
  Aukštis, cm
  119
  Darbinis aukštis
  95
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Aukštos kokybės dujinis grilis Mustang PRO 6 vos nusipirkus yra jau 90 % paruoštas naudoti. Jums tereiks jį išpakuoti, prijungti šonines lentynėles bei prijungti dujas - ir jau galite naudoti! Užtrukite tam viso labo kokias 10 minučių, o jau toliau beliks mėgautis grilinimo malonumais.

  Šis dujinis grilis iš Mustang beveik visas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, dėl to Jums tarnaus ilgai.

  Grilis yra I 154 x P 54 x A 119 matmenų, o jo grilinimo plotas sudaro nei daug, nei mažai - 89,5 x 41,5 cm, tilps netgi geras kalakutas.

  Grilio kepimo zona yra padalinta į tris dalis, kurių kiekviena gali būti pritaikyta pagal Jūsų poreikius ir leis paruošti patį įvairiausią maistą. Grilio kepimo zona turi dvejas emale dengtas 31,5 x 41,5 cm ketaus groteles bei vieną pilno paviršiaus rifliuotą kepimo padą 26,5 x 41,5 cm dydžio.

  Taip pat virš kepimo paviršiaus yra įrengta 86 x 12,5 cm "šildymo zona" pagaminta iš nerūdijančio plieno.

  Grilis turi 6 dujų degiklius, kurie sukurs tikrą pragarą Jūsų griliuje, kiekvienas po 3,9 kW galingumo, o tai iš viso net 23,4 kW galios. Pilna galia veikiantis grilis sunaudoja 1730 gramų dujų per valandą. Griliaus degiklių karštį paskirsto lygiai tiek pat, t.y. 6 aliuminizuoti plienininiai karščio skirstytuvai.

  Grilio valdymo panelė taip pat pagaminta iš nerūdijančio plieno kaip beje ir apačioje po griliu esanti spintelė. Valdymo panelės rankenėlės pagamintos iš chromuoto plastiko su integruota "paspausk ir pasuk" (angl. push and turn) uždegimo sistema. 

  Dvigubų sienelių nerūdijančio plieno grilio dangtis užtikrina, kad karštis grilyje gerai išsilaikytų, o tuo pačiu dangčio viršus per daug neįkaistų. Termometras įrengtas grilio dangtyje leis patogiai stebėti kepimo zonos temperatūrą.

  Šoninės lentynos yra sulankstomos ir taip pag pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Šis grilis tarnaus Jums tikrai ilgai, nes gamintojas suteikia jam net 5 metų garantiją.