Dujinis grilis Mustang Pullman 4+1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 35900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Degiklių skaičius
  5
  Grilinimo plotas
  64,5x40
  Ilgis, cm
  128.5
  Plotis, cm
  55.5
  Aukštis, cm
  112
  Darbinis aukštis
  85
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Dujinis grilis Mustang Pullman 4+1 yra grilis didelei šeimai, turintis 4 pagrindinius ir 1 šoninį degiklį. Šis grilis yra tvirtas ir turintis gana daug dalių iš nerūdijančio plieno. Šis grilis turi didelę kepimo zoną ir šoninę viryklę skirtą padažams ir garnyrams ruošti neatsitraukiant nuo grilio. Nors ir didelis, bet juo paruošite maistą ir mažoms, ir didelėms kompanijoms.

  Grilis yra I 128,5 x P 55,5 x A 112 cm dydžio. Tai leidžia jame sutalpinti 64,5 x 40 cm kepimo zoną po kuria yra sumontuoti 4 degikliai po 2,7 kW galios, kurie paslėpti po emale dengtais plieniniais karščio skirstytuvais, o kepimo zona yra dengta dvigubų sienelių plieniniu dangčiu, kuris yra padengtas juodos spalvos milteliniais dažais. Dangčio rankena yra pagaminta iš nerūdijančio plieno su papildomu užraktu. Taip pat yra įmontuotas nerūdijančio plieno termometras.

  Taip pat grilio šone yra įrengtas vienas šoninis degiklis, kurio galia yra 2,5 kW. Taigi, visa grilio galia siekia 13,3 kW. Grilio šoninis degiklis yra paslėptas po dešinėje grilio pusėje esančiu staliuku.

  Grilio kepimo zona yra padalinta į tris dalis: 1 dalis – ketaus kepimo plokštė ir 2 dalys ketaus kepimo grotelės. Virš kepimo zonos yra įrengta šildymo zona su porceliano emale dengtomis plieno grotelėmis.

  Valdymo pulto rankenėlės yra pagamintos iš karščiui atsparaus plastiko, kuriuose yra sumontuota "push and turn" sistema, kuri grilių uždega panaudojant pjezo uždegėjus.

  Grilio korpusas yra pagamintas iš aukštoms temperatūroms atspariais juodais dažais dažyto plieno, o priekinė panelė ir valdymo skydas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Šoniniai staliukai taip pat yra pagaminti iš aukštoms temperatūroms atspariais juodais dažais dažyto plieno, o vienas iš staliukų yra sulankstomas. Grilio priekyje dar yra įrengta lentynėlė daiktams susidėti.
  Grilis turi du fiksuojamus ratukus ir 2 kojeles.