Elektrinis grilis Mustang Torres 2000 W

 • Kraunamos nuotraukos

  Elektrinis grilis Mustang Torres 2000 W

  Kaina 139 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Grilinimo plotas
  46 cm skersmens
  Galia
  2000 W
  Darbinis aukštis
  85
 • Mustang elektrinis grilis Torres yra 2000 W galios, todėl lengvai susidoros su įvairios mėsos kepimo užduotimis.

  Elektrinis grilis suteikia galimybę grilinimo malonumais mėgautis netgi balkone, mažame kieme ir bet kurioje terasoje, netrikdant kaimynų ramybės ir nekeliant baimės, kad kas nors užsidegs. Viskas ką reikia padaryti, tai įjungti grilį į elektros tinklą ir nustatyti norimą galingumą.

  Šis elektrinis grilis tinka kepti ne tik mėsos kepsnius, burgerių paplotėlius ar kitą plokščią maistą, tačiau ir sudėtingesnius patiekalus, tokius kaip keptas viščiukas, vištienos kulšelės, žuvies kepsniai. Tačiau tai irgi ne viskas. Iš esmės jame galime kepti viską, kas telpa po jo dangčiu. IR NETGI - galime naudoti kai kurias rūkymo technikas, taip savo maistui suteikiant nepakartojamą skonį, kurio niekuomet neišgausite kepant orkaitėje. Tam viso labo reikės metalinės rūkymo dėžutės ir rūkymo drožlių.

  Grilis turi 46 cm skersmens nepridegantį paviršių, kurio naudojimas imituoja kepimą netiesioginėje kaitroje, o po kepimo paviršiumi yra įrengtas riebalų surinkimo indas, į kurį subėga visi kepimo metu susirinkę riebalai. Nepridegantis paviršius tuo tarpu leis pagaminti sveikesnį maistą.

  Grilio dangtis yra nuimamas kaip ir termostatas, kuris taip pat turi indikuojančia lemputę parodančią ar elektros rezistorius kaista.

  Grilis stovi ant stabilios kojos, kurį grilio kepimo paviršių pakelia į 85 cm aukštį, tinkamą daugumai žmonių. Ant kojos taip pat yra sumontuoti keli laikikliai gėrimams pasidėti.

  Suteikiama 12 mėnesių garantija.

 • Alternatyvios prekės

  Elektrinis grilis Landmann e-Pantera
  Grilinimo plotas
  48x44
  Kaina 349