Įmontuojamas dujinis grilis Mustang Pearl 4

 • Kraunamos nuotraukos

  Įmontuojamas dujinis grilis Mustang Pearl 4

  Kaina 749 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Degiklių skaičius
  5
  Grilinimo plotas
  71x46
  Ilgis, cm
  77.5
  Plotis, cm
  60
  Aukštis, cm
  49.5
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Taip
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Mustang dujinis grilis Pearl 4 yra įmontuojamas dujinis grilis. Tai reiškia, kad jis puikiai tiks tiems, kurie nori susikurti savo lauko virtuvę pagal savo norus.
  Tai vidutinės klasės grilis, kuris puikiai atliks savo darbą. Šis grilis turi vieną geriausią kainos/kokybės santykį tarp visų Mustantų grilių. 

  Šis grilis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, o visa ugniadėžė ir dangtis turi dvigubas sieneles kas padeda sukurti labai sandarią kepimo zoną. Dantyje yra įmontuotas nerūdijančio plieno termometras bei nerūdijančio plieno rankena.

  Sklandų kepimą užtikrina 4 nerūdijančio plieno degikliai, kurių kiekvienas yra po 3,9 kW galios bei vienas infraraudonųjų spindulių horizontalus degiklis net 4,5 kW galios. Bendra grilio galia yra net 20,5 kW.

  Grilio kepimo zona yra didžiulė – net 71 x 46 cm dydžio, o virš kepimo zonas yra įrengta šildymo zona. Kepimo grotelės bei šildymo zonos grotelės yra pagamintos iš 5 mm storio nerūdijančio plieno. Grilis taip pat turi riebalų surinkimo indą išimamą per priekinę dalį.

  Valdymo pulto rankenėlės yra pagamintos iš karščiui atsparaus plastiko, kuriuose yra sumontuota "push and turn" sistema, kuri grilių uždega panaudojant pjezo uždegėjus.

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: