Ketaus puodas – troškintuvas su dangčiu - 6 L

 • Kraunamos nuotraukos

  Ketaus puodas – troškintuvas su dangčiu - 6 L

  Kaina 4599
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
 • Ketaus puodai yra neįtikėtinų savybių puodai: ekologiškai švarūs, neišskiria toksinių medžiagų ir nebijo įbrėžimų, - nereikalauja specialių virtuvinių įrankių maišant arba verčiant maistą gaminimo metu. Naudojami ir tinkamai prižiūrimi su laiku vis gerėja ir gerėja – maistas juos neprisvyla, lengvai valomi su šiltu vandeniu ir kempinėle, o gaminamam maistui suteikia maistui papildomo geležies mikroelemento, kuris yra gerai pasisavinamas.

  Iš pirmo žvilgsnio nepatrauklus ir nepatogus indas maloniai Jus nustebins savo savybėmis. Virėjų pripažinta, kad būtent ketaus troškintuvuose maistas išsitroškina geriausiai ir būna ypatingai gardus. Skirtingai nuo keramikinių ir stiklinių troškintuvų, ketaus troškintuvą galėsite naudoti ir ant viryklės: jis puikiausiai įšils ir tolygiai ištroškins patiekalą,- ar net krosnyje arba atviros ugnies.

  Šis pailgos formos troškintuvas yra 6 L talpos, 42 cm ilgio (nuo vienos iki kitos rankenėlės krašto), 23,2 cm pločio (troškintuvo viršuje per plačiausią vietą) ir 12,9 cm aukščio be dangčio (18,5 cm su dangčiu). Į jį be vargo sutalpinsite vidutinę antį gardžiai vakarienei. Ketaus dangtis puikiai priglunda ir įkaista, padedamas tolygiai pasiskirstyti šilumai po indą. Tokiame inde gaminamas maistas „išsaugo“ didesnę dalį savo naudingų mikroelementų.

  Ketaus troškintuve Jus galėsite ne tik pagaminti nuostabiai ištroškintą ir sultingą paukštieną, bet ir balandėlius, įvairiausius Jūsų ypatinguosius troškinius, kepti gardžiausius kūgelius ir net plovą, kuris, tarp kitko, išlieka toks pats birus ir gardus lyg iš kazano.

  Svoris 6,3 kg.

  Lengvai ir patogiai gaminsite ant viryklės, grilio, orkaitėje ar krosnyje bei virš laužo. Jums nereikės ypatingų, specialiai pritaikytų įrankių maisto apvertimui ar maišymui – šis puodas nebijo įbrėžimų!

  Tinka visų tipų viryklėms ir griliams, krosnims ir laužams.
   

 • Alternatyvios prekės

  Ketaus puodas – katilas su dangčiu 26 cm, 6 L
  Skersmuo
  26
  Aukštis, cm
  15,5
  Kaina 4999
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 4599
  Prekė išparduota. Susisiekite