Laužavietė - grilis Mustang Triangel

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 29900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Aukštis ant kojų, cm
  160
  Skersmuo
  45
 • Laužavietė - grilis Mustang Triangel yra skirta tiems, kurie nori kepti mėsą kaip gamtoje, tačiau nenori kurti laužavietės ir gadinti miško paklotės ar savo kiemo/sodo pievelės. Šią laužavietė galime naudoti miške, pievoje ar savo kieme bei terasoje.

  Ji gali būti kūrenama malkomis ir suteiks Jums daug puikių laužo degimo akimirkų, bet ją galima naudoti ir kūrenant anglimis.

  Ši laužavietė labiausiai tinka tais momentais, kai visi kartu po žygio ar didelių darbų sėdite aplink laužą, liepsnos liepsnoja ir šildo Jus, tačiau tuo pačiu skaniai čirška kepamas maistas. Ramiems ir romantiškiems vakarams vasarą prie laužo, bet tuo pačiu civilizuotai.

  Nes ši laužavietė - grilis turi 160 cm aukščio stovą, po kuriuo pasikabina ugnies dėžė. Ugnies dėžę galima kelti į skirtingą aukšti panaudojant skirtingame aukštyje esančius kablius ir grandines. O virš ugniavietės montuojama grilio erdvė su apsauga nuo žiežirbų bei ketaus grotelių sistema, kurioje galėsite kepti tiek steikus, tiek blynus ar kiaušinius. Ugnies dėžės ir grilio kepimo zonos skersmuo 45 cm

  Ši laužavietė - grilis yra ne tik praktiška, bet ir stilinga.