Rūkykla - grilis Oklahoma Joe‘s Highland Smoker

 • Rūkykla - grilis Oklahoma Joe‘s Highland Smoker

  Kaina 549 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Grilinimo plotas
  86x44
  Ilgis, cm
  144
  Plotis, cm
  85
  Aukštis, cm
  134
 • Oklahoma Joe‘s Highland Smoker yra Char-Broil padalinio Oklahoma Joe‘s vidutinio dydžio dūminė rūkykla skirta karštam rūkymui.

  Pagaminta iš 3 mm karščiui atspariais dažais dengto plieno ši rūkyklą yra atspari dideliam karščiui, todėl ją galima pakurti tiek anglimis ar anglies briketais, tiek ir malkomis. Šis produktas turi dvi sekcijas: pirmoji skirta anglių/malkų kūrenimui ir dūmų bei karščio generavimui, o antroji skirta karštam maisto rūkymui. Taip pat pirmojoje sekcijoje galima kepti kepsnius ar kitą maistą ant grotelių.

  Taigi, tai ir rūkyklą, ir grilis.

  Jei norite naudoti Oklahoma Joe‘s Highland smoker kaip grilį, tuomet kūrimo sekcijoje kuriate malkas ar anglis, kepate tolygiai su uždaromo dangčio pagalba ant grotelių.

  Jei norite rūkyti maistą, tuomet mažojoje sekcijoje kuriate anglis ar malkas, susireguliuojate norimą termperatūrą sklendžių pagalba ir didžiojoje dedate mėsą. Įkaitęs oras keliauja iš pirmos mažosios į didžiąją ir taip rūko ten esančią mėsą. Norint palaikyti kaitrą, tereikia atidaryti mažąją sekciją ir pakrauti ją kuro, po ko uždaryti, bei reguliuoti dūmus su oro sklende.

  Oklahoma Joe‘s Highland Smoker lengva naudotis. Ją galima kūrenti tiek anglimis, tiek malkomis.

  Surinkta rūkykla – grilis yra I144xP85xA134 cm dydžio ir sveria 81 kg, - tikrai solidus daiktas. Mažosios sekcijos kepimo grotelės yra maždau 44x44 cm dydžio, o didžiosios rūkymo sekcijos kepimo grotelės yra 86x44 cm dydžio. Visos grotelės lengvai išsiima, greitai ir paprastai valomos.

  Vienu metu rūkykloje galima rūkyti 7 (2 kg svorio) vištas, 3 (3,6 kg svorio) krūtinines arba 4 (3,6 kg svorio) mentes, žodžiu – daugybę maisto.

  Kepsninė yra dengta milteliniais, netoksiškais dažais ko pasekoje jie gali atšokti, nusilupti toje vietoje kurioje didžiausia kaitra. Dažams garantija nesuteikiama. Visos grotelės lengvai išsiima, greitai ir paprastai valomos.

  Taip pat Oklahoma Joe‘s Highland Smoker turi termometrą, šoninę lentyną, keturias kojas, dvi iš kurių su dideliais ratais. Apačioje tarp kojų yra įrengta didelė lentyna daiktams susidėti.

  Sekcijų dangčiai yra neįkaistančiomis rankenomis.

  Dėl įmontuotų dviejų ratų, kepsninę paprasta transportuoti.

  Suteikiama 3 metų garantija.