Economy - Traukinys

 • Kaina 39900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 

  Universalus produktas žmonėms kurie mėgsta tradicinį maisto ruošimą ant ugnies. 

  Prekės ženklas
  Patogu naudoti
  12 ir daugiau asmenų
  Ilgis, cm
  110
  Plotis, cm
  50
  Aukštis ant kojų, cm
  140/170
  Svoris, kg
  93
  Tinkamas kuras
  Malkos arba medžio anglis
 • IEŠKAI ŠAŠLYKINĖS PIGIAU? UŽSUK Į MŪSŲ PARDUOTUVĘ VILNIUJE - SUBAČIAUS G. 58
  IR BUS PIGIAU 

   

  Tai produktas žmonėms, kurie dievina maisto ruošimą ant žarijų kaitros.

  Tai ne tik gera kepsninė, bet ir puiki šašlykinė, o taip pat ir rūkykla.

  Ši kepsninė sukurta taip, kad ją būtų galima naudoti iškart keliais būdais. Pagrindinė degimo kamera yra ištraukiama. Užkūrus ugnį ir įstūmus degimo kamerą į vidų galima įkaitinti net 7 ketaus kaitinimo elementus, kurių kiekvienas sveria po 2 kg. Jiems įkaitus pagrindinį kepimo skyrių galima naudoti kaip kepsninę, o ištrauktą degimo kamerą su žarijomis – kaip šašlykinę arba kaip kepsninę.

  Galima organizuoti nepertraukiamą kepimą.

  Yra pridedamos 2-os grotelės kepsnių kepimui, kurios tinka uždėti ir ant abiejų kepimo zonų. Grotelių ilgiai – 40 cm ir 25 cm.

  Traukinys turi 2 kaminus maisto rūkymui. Mažesnysis talpina 1 groteles, o naudojant didesnįjį galima naudoti net 4 groteles maisto rūkymui.

  Traukinio apačioje yra sumontuota lentyna, kurioje galite pasidėti kepimui reikalingus daiktus. Į lentyna telpa didesnysis kaminas. Taip pat yra atlenkiamas metalinis staliukas patogesniam įrankių susidėjimui ir oro sklendė karščio reguliavimui.

  Traukinys yra pagamintas iš 2 mm storio plieno ir yra padengtas karščiui atspariems dažams. Nors sveria 93kg, jį galima gana nesunkiai transportuoti naudojant sumontuotus ratus.

  Pagal savo dydį šią kepsninę „Traukinį“ galima priskirti prie didelių kepsninių. Vienu metu ant šašlykinės telpa 20 iešmų (rekomenduojame naudoti iki 50 cm ilgio iešmus) arba 2 grotelės (40 cm ir 25 cm). Per vieną kepimą tikrai pamaitinsite didelę žmonių kompaniją.

  Traukinys yra gaminamas LIETUVOJE!