Char-Broil Kettleman anglinis grilis

 • Kraunamos nuotraukos

  Char-Broil Kettleman anglinis grilis

  Kaina 279 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Skersmuo
  65,5
  Darbinis aukštis
  75
  Ilgis, cm
  65,5
  Plotis, cm
  65,5
  Aukštis, cm
  99
 • Char-Broil savo asortimente turi tik vieną dubens formos grilį KETTLEMAN.

  Šis grilis yra skirtas tikriems šios formos grilių fanams.

  Jo korpusas pagamintas iš tvirto plieno padengto karščiui atsparia emale. Apatinė dalis gerokai išdidinta, o oro sklendės apima visu 360 laipsnių kepsninės perimetro, todėl užtikrinamas nuolatinis oro padavimas iš apačios. Tokia konstrukcija leidžia iki 50 % sumažinti reikalingų anglių norint pasiekti norimą temperatūrą. Pačioje apačioje yra įrengta pelenų išėmimo stalčius.

  Virš oro padavimų angų yra įrengtos anglies grotelės, o virš jų yra sumontuota TRU-Infrared porceliano danga dengtų plieno grotelių sistema. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Maža to, pro šias groteles maistas niekada nenukris žemyn.

  Viršutinėje grilio dalyje yra įrengtas atveriamas dangtis, kuriame yra sumontuotas termometras ir išties didelė ir tvirta oro sklendė. Gamintojas patikina, kad su šiuo griliu yra įmanoma viskas – tiek low-and-slow kepimas ir rūkymas, tiek maisto kepimas aukštoje temperatūroje ir visa tai su daug mažiau anglių, ką užtikrina grilio konstrukcija.

  Grilio skersmuo 65,5 cm, o tai yra tikrai labai daug. Laisvai tilps keliasdešimt burgerių ar didelė višta.

  Visas grilis stovi ant stabilios trijų kojų konstrukcijų. Dvi stovo kojos turi 2 didelius ratukus lengvam transportavimui.

  Grilio svoris – 17 kg. Grilio aukštis – 99 cm.

   

  Video kaip naudoti grilį: