Dujinis grilis Char-Broil Performance 220 B

 • Dujinis grilis Char-Broil Performance 220 B

  Kaina 329 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  2
  Degiklių skaičius
  2
  Grilinimo plotas
  44x42
  Ilgis, cm
  111
  Plotis, cm
  59
  Aukštis, cm
  113
  Darbinis aukštis
  85
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil Performance serijos dujiniai griliai yra entry (angl. įėjimo/pradžios) lygio Char-Broil griliai. Tad jei nori pradėti grilinti bet dar nesi tikras ko iš ties nori, o dar ir nelabai moki, tai pradžiai tai visai neblogas variantas. Iki kol tapsi profu šio grilio užteks. Vis dėlto, jis turi viską ką reikia geram grilinimui svarbiausią iš Char-Broil.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Grilis turi 2 nerūdijančio plieno degiklius virš kurių įrengti nerūdijančio plieno karščio skirstytuvai, o dar aukščiau yra sumontuota TRU-Infrared grotelių sistema, šiame grilyje pagaminta iš porceliano emaliu dengto plieno. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Kepimo zona nedidelė 44x42 cm dydžio, o virš jos yra įrengta šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves. Viską dengia nerūdijančio plieno dangtis su įmontuotu termometru. Grilio šonuose yra įrengtos nulenkiamos lentynos, o po griliu yra didelė plieninė spintelė.

  Bendra grilio galia yra 6,15 kW galios, o tai išties nemažai tokiam nedideliam griliui. Visi degikliai yra uždegami pjezo elektrine uždegimo sistema.

  Šis grilis yra skirtas tiems, kurie nori nediduko grilio su daugybe gerų savybių.

  Surinktas grilis yra I111xP59xA113 cm ir sveria 35 kg.

  Grilis turi 4 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą, 2 iš jų rakinami.

   

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: