Dujinis grilis Char-Broil Performance 330 B

 • Kaina 419 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  3
  Degiklių skaičius
  4
  Grilinimo plotas
  65x44
  Ilgis, cm
  138
  Plotis, cm
  59
  Aukštis, cm
  116
  Darbinis aukštis
  90
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil Performance serijos dujiniai griliai yra entry (angl. įėjimo/pradžios) lygio Char-Broil griliai. Tad jei nori pradėti grilinti, bet dar nesi tikras ko iš ties nori, o dar ir nelabai moki, tai pradžiai tai visai neblogas variantas. Iki kol tapsi profu šio grilio užteks. Vis dėlto, jis turi viską ką reikia geram grilinimui svarbiausią iš Char-Broil.

  Tačiau šis Performance 330 B grilis skirtas tiems, kurie nori iš savo grilio nori šiek tiek daugiau.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Grilis turi 3 nerūdijančio plieno degiklius virš kurių įrengti nerūdijančio plieno karščio skirstytuvai, o dar aukščiau yra sumontuota TRU-Infrared grotelių sistema, šiame grilyje pagaminta iš porceliano emaliu dengto plieno. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Kepimo zona nedidelė 65x44 cm dydžio, o virš jos yra įrengta šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves. Viską dengia plieno dangtis su įmontuotu termometru. Grilio šonuose yra įrengtos nulenkiamos lentynos, o po griliu yra didelė plieninė spintelė dujų balionui ir kitiems grilio reikmenims susidėti.

  Pagrindinių grilio degiklių galia yra 9,23 kW. Visi degikliai yra uždegami pjezo elektrine uždegimo sistema. Vienoje iš grilio lentynų yra įrengtas šoninis degiklis 2,9 kW galios.

  Šis grilis yra skirtas tiems, kurie nori nediduko grilio su daugybe gerų savybių.

  Surinktas grilis yra I138xP59xA116 cm ir sveria 37 kg.

  Grilis turi 4 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą, 2 iš jų rakinami.

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: