Dujinis grilis-tandyras Char-Broil THE BIG EASY

 • Dujinis grilis-tandyras Char-Broil THE BIG EASY

  Kaina 299 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  1
  Degiklių skaičius
  1
  Grilinimo plotas
  34 cm skersmens
  Ilgis, cm
  51
  Plotis, cm
  59
  Aukštis, cm
  90
  Darbinis aukštis
  75
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Taip
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil THE BIG EASY yra išties unikalus daiktas.

  Tai ir dujinis grilis, ir rūkykla, ir skrudintuvas. Jis labai skiriasi nuo tradicinių grilių ir kepsninių. Nepanašus į nieką? Tačiau įdėmiau pažiūrėję pamatysite, kad tai yra TANDYRAS!!! Tiesiog jis dujinis, su reguliuojama temperatūra, rūkymo funkcija ir grilio galimybėmis.

  Taigi prieš Jūsų akis – modernus dujinis TANDYRAS su grilio ir rūkymo funkcijomis ir reguliuojama temperatūra.

  Mėgstate tandyrus, bet nepatinka ilgi paruošiamieji darbai? Rinkitės Char-Broil THE BIG EASY.
  Mėgstare tandyrus, bet nepatinka jo valymas? Rinkitės Char-Broil THE BIG EASY.
  Norite mėgautis skaniai tandyre pagamintu maistu, bet kartais norėtumėte ir tiesiog jį iškepti ant grilio? Rinkitės Char-Broil THE BIG EASY.
  Norite greitai ką nors paskrudinti nenaudodami tonos aliejaus? Rinkitės Char-Broil THE BIG EASY.

  Taigi, jei lyginti su tandyrais, šis grilis yra gana nemažas, jo aukštis siekia 91 cm, o išorinės skersmuo yra 51 cm. BIG EASY viduje yra didelis cilindrinis indas – apie 32 skersmens bei apie 50 cm ilgio. Pagal savo parametrus BIG EASY, pagal naudingą tūrį ir dydį galima lyginti su 80 – 90 cm aukščio tandyrais.

  Išorinis BIG EASY korpusas yra pagamintas iš karščiui atspariais dažais dengto plieno, o vidinė jo dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno. Po kepimo cilindru yra įrengtas nerūdijančio plieno 5,3 kW galios dujinis degiklis, virš kurio yra įrengtas nerūdijančio plieno karščio skirstytuvas.

  Kepimo cilindro viduje yra įrengta patogi grotelių sistemą, į kurią galima sutalpinti 11 kg sveriantį paukštį ar kitos mėsos. Taip pat galima kepti šonkaulius (pridedami 4 kabliai šonkauliams), krūtinines, sparnelius, šašlykus ir visą kitą, kas tik šaus į galvą, pvz. daržoves, nes visa tai galima sudėti keliais aukštais dėka patogių grotelių.

  Veikiant griliui, degančios liepsnos kaitina kepimo cilindą, o ne maistą. Todėl įkaitęs kepimo cilindras perduoda savo šilumą maistui dėka infraraudojųjų spindulių šilumos pernešimo – analogiškai tandyro keramikai, o maistą kepą ne tiesioginė ugnis, o įkaitusio kepimo cilindro šiluma.

  Analogiškai tandyrams gaminami patiekalai nedega, nes neturi tiesioginio kontakto su ugnimi. Dėl didelės temperatūros ir trumpo kepimo laiko mėsa išlaiko vertingąsias savo savybes, būna sultinga, apskrudusi bei puikiai paruošta.

  Tačiau be įprastinio kepimo kaitroje su BIG EASY galima imtis karšto rūkymo patiekalų, pvz. rūkyti šonkauliai, rūkytą žuvis ir pan. Tam yra integruota rūkymo dėžutė į kurią galima sudėti rūkymo drožles, todėl patiekalai turės subtilų rūkyto maisto aromatą.

  O be to, šis grilis dar turi kepimo groteles, kurios dedasi virš cilindro. Ir ne šiaip groteles, o Char-broil TRU-Infrared ketaus groteles. Naudodamiesi šiuo grilio aksesuarų galėsite kepti kokį tik norite maistą tiesioginėje kaitroje, pvz. mėsos kepsnius, steikus, burgerius, daržoves ir pan., kaip įprastiniame grilyje. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Maža to, grilyje dar yra įrengtas ir riebalų surinkimo indas, todėl savo grilio neužteršite riebalais, o surinktus riebalus galėsite panaudoti užpilams.

  Grilio svoris viso labo 25 kg, todėl jį perkelti į kitą vietą galėsite nesunkiai.

  Puikus grilis su daugybę pritaikymų už gerą kainą.

   

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: