Dujinis grilis Char-Broil Professional 2200S

 • Kraunamos nuotraukos

  Dujinis grilis Char-Broil Professional 2200S

  Kaina 499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  2
  Degiklių skaičius
  2
  Grilinimo plotas
  44x42
  Ilgis, cm
  121
  Plotis, cm
  59
  Aukštis, cm
  119
  Darbinis aukštis
  85
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil Professional serijos griliai yra pačios aukščiausios klasės Char-Broil griliai, kitaip sakant, tai yra geriausia ką turi pasiūlyti Char-Broil. Professional serijos griliuose yra viskas kas tik gali būti geriausia iš Char-Broil.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Šis Char-Broil Professional grilis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno todėl prižiūrimas tarnaus Jums ilgai – visi esminiai grilio elementai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, tik grotelės iš porcelianu dengto ketaus – bet tai juk dar geriau!

  Šis grilis yra skirtas tiems, kurie nori nediduko grilio su daugybe gerų savybių.

  Grilis turi 2 nerūdijančio plieno degiklius, virš kurių yra sumontuota TRU-Infrared ketaus grotelių sistema. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Kepimo zona nedidelė 44x42 cm dydžio, o virš jos yra įrengta šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves.

  Bendra grilio galia yra 6,15 kW galios, o tai išties nemažai tokiam nedideliam griliui. Visi degikliai yra uždegami pjezo elektrine uždegimo sistema.

  Po griliu yra įrengta spintelė grilio aksesuamas susisdėti, o ant šoninių lentynėlių yra patogūs kabliai įrankiams pasikabinti.

  Grilio dangtyje yra įrengtas termometras efektyviai temperatūros kontrolei.

  Surinktas grilis yra I121,4xP59xA119 cm ir sveria 45 kg.

  Grilis turi 4 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą, 2 iš jų rakinami.

   

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: