Dujinis grilis Char-Broil Professional 3400 S

 • Kaina 59900
  71900 Sutaupykite 12000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  3
  Degiklių skaičius
  4
  Grilinimo plotas
  60x44,5
  Ilgis, cm
  130
  Plotis, cm
  60
  Aukštis, cm
  120
  Darbinis aukštis
  90
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Char-Broil Professional serijos griliai yra aukščiausios klasės Char-Broil griliai, kitaip sakant tai yra geriausia ką turi pasiūlyti Char-Broil. Professional serijos griliuose yra viskas kas tik gali būti geriausia iš Char-Broil.

  Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Šis Char-Broil Professional grilis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno todėl prižiūrimas tarnaus Jums ilgai – visi esminiai grilio elementai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, tik grotelės iš porcelianu dengto ketaus – bet tai juk dar geriau!

  Šis grilis yra skirtas tiems, kurie nori grilio su daugybe gerų savybių.

  Grilis turi 3 nerūdijančio plieno degiklius, virš kurių yra sumontuota TRU-Infrared ketaus grotelių sistema. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Kepimo zona didelė 60x44,5 cm dydžio, o virš jos yra įrengta šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves.
  Bendra grilio galia yra 8,36 kW galios. Visi degikliai yra uždegami pjezo elektrine uždegimo sistema. Dešiniajame staliuke yra įrengtas šoninis degiklis.

  Po griliu yra įrengta spintelė grilio aksesuarams susidėti, o ant šoninių lentynėlių yra patogūs kabliai įrankiams pasikabinti.

  Grilio dangtyje yra įrengtas termometras efektyviai temperatūros kontrolei.

  Surinktas grilis yra I130xP60xA120 cm ir sveria 56 kg.

  Grilis turi 4 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą, 2 iš jų rakinami.