Dujinis ir anglinis grilis Char-Broil GAS2COAL

 • Dujinis ir anglinis grilis Char-Broil GAS2COAL

  Kaina 549 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  3
  Degiklių skaičius
  4
  Grilinimo plotas
  62,2x43,2
  Ilgis, cm
  132
  Plotis, cm
  62
  Aukštis, cm
  120
  Darbinis aukštis
  90
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Neapsisprendžiate kokio grilio norite: anglinio ar dujinio? Rinkitės Char-Broil GAS2COAL® grilį.

  Šis grilis yra ir dujinis, ir anglinis tuo pačiu metu - kitaip sakant hibridinis. Todėl Jums nebereikia rinktis, turite geriausia iš abiejų pasaulių.

  Galbūt galvosite, kad jei 2 viename, tai nei vienas negeras? Nė velnio. Char-Broil unikalus dizainas tobulinamas nuo 1993 m. efektyviai panaudoja dujinių grilių privalumus ir sujungė juos su anglinių grilių savybėmis ir taip gimė šis unikalus grilis. Kas ypač smagu, kad iš grynai dujinio grilio šis grilis angliniu paverčiamas per mažiau nei 60 sekundžių. Ir atvirkščiai, lygiai taip pat greitai, pažiūrėkite apačioje esančiame video. Nerealiai!
  1 žingsnis: pašalinkite ketaus groteles.
  2 žingsnis: padėkite anglies dėklą į kepsninę ir tolygiai pasiskirstykite anglis ant dėklo.
  3 veiksmas: įdėkite groteles atgal.
  Visiškai paprastą!
  Tuomet, įdėkite anglis ir įjunkite 3 degiklius naudodami elektroninį degimą ir uždarykite dangtį 10-15 minučių. Išjunkite degiklius ir palaukite 5 minutes, kol akmens anglis užsidegs. Nereikia jokių degiųjų skysčių!

  Šis dujinis-anglinis grilis turi gana didelę 62,2 x 43,2 cm kepimo zoną, kuri yra uždengta 3 ketaus grotelėmis, kurios yra dengtos porceliano emaliu. Tokioje kepimo zonoje laisvai tilps kelios dešimtys mėsainių, keliolika rimtų kepsnių, didžiulė šeimyninė pica, žodžiu galite ramiai ruoštis didelei šventei.

  O virš kepimo zonos dar yra įrengta 15 cm pločio šildymo zona, kurioje kepant mėsainius tuo pačiu galima pašildyti bandeles ar iškepti daržoves.

  Grilis turi 3 nerūdijančio plieno degikliu, kurie bendrai duoda 10,1 kW galios. Virš degiklių yra įrengti nerūdijančio plieno karščio skirstytuvai, o virš jų jau dedasi grotelės, arba anglių indas ir tuomet grotelės. Grilio kepimo erdvė įskaitant dangtį yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, o tai užtikrina, kad daiktas bus ilgaamžis. Grilio dangtyje yra įrengtas termometras temperatūros kontrolei.

  Grilis šonuose turi staliukus, o kairiajame iš jų yra įrengtas 3,5 kW galios šoninis degiklis ant kurio patogiai pasiruošite padažą ar išsikepsite daržoves nenueidami nuo grilio.

  Surinktas grilis yra I132xP62xA120 dydžio ir sveria 46,5 kg.

  Grilis turi 2 kojeles ir 2 ratukus, lengvam perkėlimui į kitą vietą.

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius: