Elektrinė rūkykla Char-Broil Digital Smoker

 • Elektrinė rūkykla Char-Broil Digital Smoker

  Kaina 449 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Rūkyklos tipas
  Elektrinė
  Ilgis, cm
  46
  Plotis, cm
  42
  Aukštis, cm
  83
  Aukštis ant kojų, cm
  102
 • Ši elektrinė rūkykla skirta visiems, kurie mėgstą rūkytus gaminius, jų subtilų aromatą, tačiau nori daugiau modernumo ir maisto rūkymo be didesnių keblumų.

  Ši rūkykla yra programuojama per valdymo panelę ir lengvai įskaitomu LED indikatoriumi leis kontroliuoti maisto rūkymo talpos temperatūrą ir laiką.

  Char-Broil skaitmeninė rūkykla yra tikrai solidus daiktas – pagaminta iš dvigubų sienelių nerūdijančio plieno ir yra 83 cm aukščio bei 46 cm ilgio ir 42 cm pločio, tačiau sveria pakankamai nedaug – 24 kg. O priekinėse durelėse yra įrengtas karščiui atsparus stiklas, tad galėsite stebėti kas vyksta viduje, nes viduje yra įrengtas apšvietimas. Durelės yra sandariai uždaromos, kad dūmas būtų sulaikomas kuo stipriau.

  Rūkyklos viduje yra 4 nerūdijančio plieno grotelės maistui rūkyti, kiekviena 38x31 cm dydžio. Po grotelėmis įrengta nuožulni plokštuma skysčiams nutekėti bei riebalų indas ir rūkymo drožlių dėžutė. Rūkymo dėžutės turinio užteks nuo 6 iki 8 valandų priklausomai nuo pasirinktos temperatūros.

  Rūkykla yra 0,8 kW galios ir geba įkaitinti rūkymo talpos temperatūra nuo 37°C iki 135°C, todėl puikiai tiks karštam rūkymui.

  Rūkykla taip pat turi iš išorės ištraukiamą riebalų indą patogesniam valymui, o taip pat integruotą maisto termometrą, kurio zondas gali būti plaunamas indaplovėje.

  Norite tobulai rūkytų low-and-slow šonkaulių? Prašom!