Dujinis grilis Landmann Triton 2.0 - juodas

 • Dujinis grilis Landmann Triton 2.0 - juodas

  Kaina 519 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  2
  Degiklių skaičius
  2
  Grilinimo plotas
  48x44
  Ilgis, cm
  121
  Plotis, cm
  57
  Aukštis, cm
  125
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Ne
  Rotorius
  Ne
 • Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai, ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Landmann TRITON priskiriami auktesnės klasės dujiniams griliams. 

  Landmann TRITON serija yra skirta visiems kas nori pradėti grilinti kokybiškai. TRITON griliuose naudojamos kokybiškos medžiagos ir naujausios Landmann patentuotos technologijos

  Grilyje yra naudojama Landmann patentuota temperatūros valdymo sistema PTS, kuri užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą bei lengvą grilio valymą jį panaudojus. Daugiau apie PTS sistemą čia.

  Grilis yra pagamintas naudojant nerūdijantį plieną, ten kur jis yra būtinas ir dažytą plieną ir lietą aliuminį dengtą karščiui atspariais dažais, ten kur nėra būtinybės naudoti nerūdijantį plieną. Dažai patikimai apsaugo plieną nuo rūdžių, o lietas aliuminis yra labai atsparus korozijai. Dangčio ir priekinių durelių nerūdijantis plienas yra dažytas juodai. 
  Grilinimo zona yra pagamintą naudojant nerūdijančio plieno bei karščiui atsparia emale dengto plieno mišinį. Apatinė degimo kameros dalis, kuri taip pat padeda surinkti riebalus į riebalų surinkimo indą yra pagaminta iš nerūdijančio plieno. Šoninės degimo kameros dalys pagamintos iš lieto aliuminio dengto karščiui atspariais dažais. Du degikliai pagaminti (kiekvienas po 3,5 kW galios) iš nerūdijančio plieno, o virš jų esantys PTS sistemos karščio skirstytuvai iš karščiui atsparia emale dengto storesnio plieno. Bendra grilio galia 7 kW.

  Virš jų yra 2 dalių PTS sistemos ketaus grotelės. Grotelių kepimo plotas – 48x44 cm – pakankamai ruošiant maistą 6 – 8 žmonėms. Virš grotelių dar yra įrengta emale dengta plieninė šildymo zona. Kepimo zona po dangčiu lengvai sutalpins ir nemažą kalakutą! 

  Grilio kepimo zona yra iš 2 sluoksnių metalo. Viršutinė dalis iš dvigubo izoliuoto nerūdijančio plieno, kurioje taip pat yra įmontuotas termometras, o šoninės dalys iš storesnio karščiui atsparia emale dengto plieno. Tokia konstrukcija leidžia sulaikyti šilumą kepimo zonos viduje.
  Grilio dangčio rankena iš dvigubo nerūdijančio plieno užtikrina, kad grilinant neįkaistų.

  Grilio priekinė panelė ir durelės iš nerūdijančio plieno. Šoniniai staliukai ir spintelės korpusas iš dažyto plieno. Šoniniai staliukai nulenkiami.
  Apatinė spintelė yra su uždarymo ir fiksavimo mechanizmais. Fiksavimas magnetais ir specialiais fiksatoriais.
  Spintelėje yra įrengta vieta dujų balionui – labai patogu ir nereikia baliono laikyti kažkur kitur.
  Kartu su griliumi yra pridedama žarna ir reduktorius.

  Grilis  yra suderinamas su standartiniais rotoriais (automatinis maisto vartymo iešmas) iš Landmann.
   
  Grilio uždegimui naudojamas pjezo uždegimas – atskiras uždegiklis kiekvienam degikliui.
  Keturi rakinami ratukai stabiliam grilio pervežimui ir pastatymui.

  Beje – karščio skirstytuvai ir riebalų surinkimo indas gali būti saugiai plaunami indaplovėje, kas dar labiau palengvina grilio plovimą. 

  Žodžiu – puikus nedidelis grilis šeimai!!!
   

 • Alternatyvios prekės

  Dujinis grilis Landmann Triton 2.1 - juodas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  2
  Grilinimo plotas
  48x44
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Kaina 549 
  Prekė išparduota. Susisiekite