Ugniavietė - grilis Remundi Nero L105

 • Kraunamos nuotraukos

  Ugniavietė - grilis Remundi Nero L105

  Kaina 1570 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Patogu naudoti
  12 ir daugiau asmenų
  Skersmuo
  102
  Ilgis, cm
  102
  Plotis, cm
  102
  Aukštis, cm
  105
  Kepimo grotelių skersmuo
  45
  Svoris, kg
  108
  Tinkamas kuras
  Malkos arba medžio anglis
 • Remundi laužavietė - atviras grilis Nero L105, kurio kepimo plokštės skersmuo yra 102 cm.

  Tai ne tik puikus Jūsų kiemo interjero atributas, bei tuo pačiu tai ir atviras grilis, kuriuo galima kepti maistą tiek netiesioginėje kaitroje, tiek ir tiesiai virš kaitros, o taip pat tai ir stalas, prie kurio galima maistą suvalgyti.

  Tai pramoga ir jaunam, ir senam. Šią laužavietę - grilį galima kūrenti tiek malkomis, tiek ir anglimis.

  Uždegta laužavietė tampa traukos centru visiems esantiems aplink. Remundi laužavietė - grilis ne tik suteikia harmoningą ir jaukią ugnies atmosferą, bet ir galimybę gaminti įvairius patiekalus ir gardumynus. Šiluma kaupiasi po griliaus plokšte kuri gali pasiekti net 350 °C.

  Dėl ypatingos ugniakuro – grilio geometrijos, kepimo paviršius įkaista netolygiai, dėl to yra suformuojamos skirtingo karščio zonos, kurių temperatūra gali siekti nuo 100° iki 350° C laipsnių. Tai suteikia galimybę vienu metu ant kepimo paviršiaus kepti skirtingą maistą, pvz. ant karštesnės zonos mėsą, o ant vėsesnės daržoves.
  Kepimo paviršius yra gaminamas iš nerūdijančio plieno dėl to beveik nereikalauja priežiūros.

  Taip pat Nero L105 yra komplektuojamas su grotelėmis, kurios dedamos virš degimo erdvės. Po degimo zona yra įrengtas oro srauto reguliatorius, kuris gaminamas iš nerūdijančio plieno, o apačioje yra pelenų kibiras į kurį subyra pelenai. Pelenų valymas yra vykdomas per šonines dureles.

  Kepsninė korpusas gaminamas iš plieno. Visa kepsninė yra gaminama rankinių būdų, dėl to jos pagaminimas trunka net 4 savaites.

  Ši kepsninė sveria apie 108,2 kg.