Šašlykinė TERRA-2 su grotelėmis žarijoms 70x28x17,5 cm

 • Kraunamos nuotraukos

  Šašlykinė TERRA-2 su grotelėmis žarijoms 70x28x17,5 cm

  Kaina Prekės kaina Pirkti
  Kaina 8499
  Parduotuvėje
  Į krepšelį  

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Patogu naudoti
  9-12 asmenims
  Ilgis, cm
  70
  Plotis, cm
  28
  Degimo kameros aukštis, cm
  17,5
  Aukštis ant kojų, cm
  78
  Svoris, kg
  11,7
  Tinkamas kuras
  Malkos arba medžio anglis
 • IEŠKAI ŠAŠLYKINĖS PIGIAU? UŽSUK Į MŪSŲ PARDUOTUVĘ VILNIUJE - SUBAČIAUS G. 58
  IR BUS PIGIAU 

   

  Tai šašlykinė, kurią patogu naudoti, kai turite atvykusių svečių, tačiau tiks ir nedideliems draugų susibūrimams ar šeimos pietums iškepti.

  Ji puikiai tinka naudodi nedidelėms grupelėms žmonių nuo 9 - 12 žmonių. Per vieną kartą ant šios šašlykinės lengvai sutilps 11 trumpų iešmų su šašlykais ar kitu patiekalu (rekomenduojame naudoti iki 50 cm ilgio iešmus) arba 2 grotelės.

  Šašlykinė turi groteles žarijoms. Jos sumontuotos šašlykinės apačioje ir pakelia medžio anglis nuo dugno. Tai leidžia orui lengviau cirkuliuoti, ne tik iš šašlykinės šonų pro ten esančius tarpus, bet ir iš apačios. Orui lengviau cirkuliuojant anglys greičiau įkaista ir greičiau galima kepti mėsą.

  Šašlykinė turi dvi patogias rankenas, todėl ją yra patogu pernešti.

  Šašlykinės aukštis yra optimalus, dėl to Jums nereikės lankstytis norint apversti šašlykus. Dėl jos aukščio, po ja galėsite sutalpinti kitą mažesnę šašlykinę, jei tokią turite ar kitus daiktus.

  Šašlykinės kojos yra nuimamos panaudojus šiek tiek jėgos ir lengvai telpa į šašlykinės vidų, todėl ji neužima daug vietos ir jai nesunkiai rasite vietos lentynoje.

  Pagaminta iš juodo metalo lydinio ir apdorota karščiui atspariems dažais, ji Jums tarnaus ilgai. Šašlykinės gamybai naudojamas 2 mm storio metalas, todėl ji beveik nesideformuos net ir esant dideliam karščiui.

  Šašlykinę pagamino mėsos kepimo entuziastai, todėl kiekviena jos detalė yra kruoščiai apgalvota. Nėra nereikalingų detalių.

  Šašlykinė pagaminta LIETUVOJE!