Šašlykinė TERRA-6 su grotelėmis žarijoms 70x35x17,5 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 7995
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Patogu naudoti
  9-12 asmenims
  Ilgis, cm
  70
  Plotis, cm
  35
  Degimo kameros aukštis, cm
  17
  Aukštis ant kojų, cm
  78
  Svoris, kg
  13,4
  Tinkamas kuras
  Malkos arba medžio anglis
 • Tai pati didžiausia ir plačiausia Terra grupės šašlykinė.

  Tai šašlykinė, kurią patogu naudoti, kai turite svečių ar organizuojate šeimos šventę.

  Šašlykinė turi groteles žarijoms. Jos sumontuotos šašlykinės apačioje ir pakelia medžio anglis nuo dugno. Tai leidžia orui lengviau cirkuliuoti, ne tik iš šašlykinės šonų pro ten esančius tarpus, bet ir iš apačios. Orui lengviau cirkuliuojant anglys greičiau įkaista ir greičiau galima kepti mėsą.

  Ji puikiai tinka naudoti ir nedidelėms grupėms ir didesnėms šventėms. Per vieną kartą ant šios šašlykinės lengvai sutilps 12 ilgesnių iešmų su šašlykais ar kitu patiekalu (rekomenduojame naudoti ne mažiau 50 cm ilgio iešmus) arba 3 grotelės.

  Šašlykinė turi dvi patogias rankenas, todėl ją yra patogu pernešti.

  Šašlykinės aukštis yra optimalus, dėl to Jums nereikės lankstytis norint apversti šašlykus. Dėl jos aukščio, po ja galėsite sutalpinti kitą mažesnę šašlykinę, jei tokią turite ar kitus daiktus.

  Šašlykinės kojos yra nuimamos panaudojus šiek tiek jėgos ir lengvai telpa į šašlykinės vidų, todėl ji neužima daug vietos ir jai nesunkiai rasite vietos lentynoje.
  Pagaminta iš juodo metalo lydinio ir apdorota karščiui atspariems dažais, ji Jums tarnaus ilgai. Šašlykinės gamybai naudojamas 2 mm storio metalas, todėl ji beveik nesideformuos net ir esant dideliam karščiui.

  Šašlykinę pagamino mėsos kepimo entuziastai, todėl kiekviena jos detalė yra kruopščiai apgalvota. Nėra nereikalingų detalių.

  Šašlykinė pagaminta LIETUVOJE!