Kelioninis grilis Char-Broil GRILL2GO

 • Kaina 19900
  20900 Sutaupykite 1000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Ilgis, cm
  63
  Plotis, cm
  42,2
  Aukštis, cm
  39,9
  Grilinimo plotas
  44x28
  Degiklių skaičius
  1
 • Ieškoti kelioninio grilio? Siūlome nebeieškoti.

  Char-Broil GRILL2GO yra puikus pasirinkimas!

  Su juo galite grilinti miške, lauke, prie ežero, kieme, pievoje, pelkėje, kelyje, kemperyje, valtyje, laive ir visur kur tik galite jį nusinešti.

  Grilis pagamintas iš aliuminio lydinio dengto karščiui atspariai dažais, kas užtikrina grilio atsparumą aplinkos poveikiui bei tai, kad jis nesurūdys.

  Grilis turi vieną nerūdijančio plieno degiklį sukuriantį 2,7 kW galios uždengtą porceliano emaliu dengtu karšio skirstytuvu. Virš degiklio yra įrengta 44x28 cm dydžio kepimo zona turinti nerūdijančio plieno TRU-Infrared ketaus grotelių sistema. TRU-Infrared kepimo sistema užtikrins, kad Jūsų patiekalai bus puikiai iškepę ir sultingi, o kepdami maistą neapsideginsite. Apie TRU-Infrared sistemą daugiau skaitykite čia.

  Grilio dangtyje yra termometras efektyviai temperatūros kontrolei, o grilio uždegimui yra naudojama pjezo elektrinė uždegimo sistema.

  Galiausiai labai svarbu, kad šis grilis veikia naudodamas nešiojamų dujinių balionų dujas, o su adapteriu gali būti prijungiamas ir prie įprastinių dujų balionų. Todėl Jums naudoti jį bus dar patogiau.