Anglinis grilis Char-Broil Performance Charcoal 2600

 • Anglinis grilis Char-Broil Performance Charcoal 2600

  Kaina 219 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Grilinimo plotas
  53,5x48
  Ilgis, cm
  121
  Plotis, cm
  71
  Aukštis, cm
  108
 • Char-Broil anglinis grilis Performance Charcoal 2600 yra Char-Broil variantas šiuo metu populiarių anglinių grilių su kintama ugnies dėžės pozicija.

  Tačiau priešingai nei pigieji šio tipo variantai, Char-Broil grilis yra pagamintas solidžiai ir surinktas ne tik atrodo gerai, bet ir veikia gerai.

  Šis grilis yra pagamintas iš karščiui atspariais dažais dengto plieno, dėl to tarnaus Jums ilgai. Po grilio dangčiu yra sumontuotos didelės 53,5x48 cm porceliano emale dengtos plieninės grotelės, o po jomis yra Char-Broil patentuota ugnies dėžė, kuri suteikia galimybes su mažiau anglių iškepti tiek pat maisto, o reguliuojamas ugnies dėžės mechanizmas suteikia dar didesnes galimybes kontroliuoti temperatūrą. Grilio dangtyje yra įrengtas patikimas termometras ir dvi oro sklendės.

  Po ugnies dėžę yra įrengtas patogus pelenų surinkimo ir pašalinimo indas, o korpuse dar yra įrengtos durelės skirtos grilio valymui.

  Grilis dar turi 2 šonines lentynas patogiam daiktų pasidėjimui, keturias stabilias kojas, dvi iš kurių yra su 2 dideliais ratukais, o tarp jų yra įrengta patogi lentyna anglims ar kitiems daiktams pasidėti.

  Grilis yra I121xP71xA108 cm dydžio ir sveria 30 kg.