Grąžinimas

  1. Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai raštu kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos.
  2. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  a. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  b. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  c. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  d. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  e. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

  1. Mes turime teisę nepriimti grąžinamų prekių, jei Jūs nesilaikote 2. punkte nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  2. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, mes įsipareigojame atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  3. Tuo atveju, kai mes neturime pakeitimui tinkamų prekių, Jums grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
  4. Pinigai už netinkamos kokybės prekę Jums bus grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo prašymo grąžinti pinigus pateikimo ir prekės grąžinimo mums. Jei prekė nėra grąžinta mums, 14 (keturiolikos) dienų terminas skaičiuojamas nuo faktinio prekės grąžinimo dienos. Pinigai yra grąžinami į mokėtojo banko sąskaitą, nebent susitarsime kitaip.
  5. Grąžinant prekę ir siunčiant ją paštu, Jūs privalote kartu su grąžinama preke pateikti informacinį raštą, kuriame nurodoma: pirkėjo vardas, pavardė ir banko sąskaitos numeris bei banko pavadinimas bei grąžinimo priežastis.
  6. Visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, pirkėjas apmoka pats.
  7. Prekes grąžinti gali tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims papildoma garantija nėra taikoma.
  8. Pinigai nėra grąžinami, jei grąžinamai prekei trūksta originalios pakuotės, sudedamųjų dalių (ne pilna komplektacija.), ji yra mechaniškai pažeista ar yra kitaip sugadinta.
  9. Pardavėjas vienašališkai turi teisę iš grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą (pvz. „nemokamo“ siuntimo kaštus).
  10. Produkto grąžinimas įmanomas tik įvykdžius visus aukščiau išdėstytus terminus ir sąlygas.
  11. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos MB „Apvali prekyba“ biuro adresu:  Subačiaus g. 58, Vilnius.
    
 • Prenumeruok ir laimėk

  Naujienlaiškio užsakymas

  Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą pirmam krepšeliui (nuolaidos kodą gausite el. paštu).

  www.grill-on.lt komanda karts nuo karto atsiųs Jums naujienlaiškį, kuriame rasite informaciją apie prekių naujienas, akcijas ir atrakcijas.