Pristatymas

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 100 EUR!

   

  Prekes pristatome per kurjerius bei Omniva bei DPD paštomatus, kai prekės dydis neviršija paštomatų dėžių išmatavimų.

   

  Pristatymas per kurjerį


  Pristatymo kainos:
  iki 15 kg - 4,99 Eur
  15 kg - 30 kg - 6,49 Eur
  30 kg - 75 kg - 10,99 Eur
  virš 75 kg - 13,99 Eur

   

  • Prekės pristatymo terminas 1-3 darbo dienos. Dėl prekių užnešimo paslaugos pristatymo terminas gali prailgėti 1 darbo diena.
  • Svarbu: Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių virš 31,5 kg užnešimas. Pasirinkus prekių užnešimo paslaugą, prekių pristatymas didžiausiuose Lietuvos miestuose vykdomas darbo dienomis 08:00 - 18:00 val. laikotarpyje.
  • Prieš atvykdamas, kurjeris informuos skambučiu arba trumpąja žinute (SMS) apie planuojamą pristatymo laiką.
  • Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 17,38 Eur mokestis.
  • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
  • Užnešimo paslauga vienai pakuotei kainuoja 17 Eur. Užnešamos siuntos svoris neturi viršyti 80 kg.
  • Prekių pristatymo laiko intervalas didžiuosiuose Lietuvos miestuose nuo 8:00 iki 22:00 val. darbo dienomis. (Prekėms virš 31,5 kg ar pasirinkus prekės užnešimo paslaugą, prekių pristatymas galimas darbo dienomis iki 18:00 val.).
  • Kitose Lietuvos vietose prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.
  • Prekes gali priimti/atsiimti tik užsakymą vykdęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo formoje. Priimant/atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Kurjeris jūsų paprašys pateikti dokumentą.

   

   

  Pristatymas per DPD Pickup siuntų taškus

   

  Pristatymo kaina 3 Eur. Prekės pristatymo į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą terminas 1-3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 20 kg ir siunčiamos siuntos neviršija šių išmatavimų:


  Ilgis - 61 cm
  Plotis - 44 cm
  Aukštis - 37 cm

   

  • Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute - tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
  • Siuntas atsiimsite greičiau nei per 1 minutę, terminale suvedus SMS žinute ir el. paštu gautus kodus (PIN).
  • DPD Pickup siuntų taškų ir terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

   

   

  Pristatymas per Omniva paštomatus

   

  Pristatymo kaina 3 Eur. Prekės pristatymo į Omnivą paštomatą terminas 1-3 darbo dienos nuo užsakymo pateikimo. Paslauga teikiama, jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių:


  S - 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
  M - 19 cm x 38 cm x 64 cm
  L - 41 cm x 38 cm x 64 cm

   

  Svarbu: Jeigu užsakymo metu pasirinktos prekės svoris daugiau kaip 30 kg arba netelpa į pačią didžiausią paštomato dėžę, atsiimti Omniva paštomate negalėsite.

   


  Sąlygos ir taisyklės

   

   

  Visas prekes siekiame pristatyti per 1 – 3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės. Išimtiniais atvejais (pvz. prieš ilgąsias šventine dienas, tokias kaip Kūčios ir Šv. Kalėdos, Naujieji metai, Šv. Velykos) užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.


  Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.


  Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntinio būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Naujienlaiškio užsakymas

  Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą pirmam krepšeliui (nuolaidos kodą gausite el. paštu).

  www.grill-on.lt komanda karts nuo karto atsiųs Jums naujienlaiškį, kuriame rasite informaciją apie prekių naujienas, akcijas ir atrakcijas.