Šašlykinė TERRA-3 su grotelėmis žarijoms 41,6x35x17,5 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 6985
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Patogu naudoti
  4-9 asmenims
  Ilgis, cm
  41,6
  Plotis, cm
  35
  Degimo kameros aukštis, cm
  17,5
  Aukštis ant kojų, cm
  57
  Svoris, kg
  8,9
  Tinkamas kuras
  Malkos arba medžio anglis
 • Trumputė, tačiau plati šašlykinė. Tiems kurie neišsirenka ar nori trumpos, ar nori didesnės - ši vidutinė, trumpa, tačiau tuo pačiu plati.

  Ji puikiai tinka naudoti esant nedideliam valgančių asmenų kiekiui, esant nuo 1 iki 5 valgančių burnų, bet jei netyčia užsuka svečiai, jiems taip pat užteks.

  Ji puikiai tinka naudoti nedidelėms grupelėms žmonių nuo 4 - 9 žmonių. Per vieną kartą ant šios šašlykinės lengvai sutilps 7 ilgesni iešmai su šašlykais ar kitu patiekalu (rekomenduojame naudoti iki 60 cm ilgio iešmus) arba 2 grotelės.

  Šašlykinė turi groteles žarijoms. Jos sumontuotos šašlykinės apačioje ir pakelia medžio anglis nuo dugno. Tai leidžia orui lengviau cirkuliuoti, ne tik iš šašlykinės šonų pro ten esančius tarpus, bet ir iš apačios. Orui lengviau cirkuliuojant anglys greičiau įkaista ir greičiau galima kepti mėsą.

  Šašlykinė turi dvi patogias rankenas, todėl yra patogu pernešti.

  Šašlykinės kojos yra nuimamos panaudojus šiek tiek jėgos ir lengvai telpa į šašlykinės vidų, todėl ji neužima daug vietos ir jai nesunkiai rasite vietos lentynoje arba galėsite patogiai pasiimti į kelionę.

  Pagaminta iš juodo metalo lydinio ir apdorota karščiui atspariems dažais, ji Jums tarnaus ilgus metus. Šašlykinės gamybai naudojamas 2 mm storio metalas, todėl ji beveik nesideformuos net ir esant dideliam karščiui.

  Šašlykinę pagamino mėsos kepimo entuziastai, todėl kiekviena jos detalė yra kruopščiai apgalvota. Nėra nereikalingų detalių.

  Šašlykinė pagaminta LIETUVOJE!