Anglinis grilis Grill-Chef Komfort Lux

 • Kraunamos nuotraukos

  Anglinis grilis Grill-Chef Komfort Lux

  Kaina 249 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Grilinimo plotas
  56x42
  Ilgis, cm
  113
  Plotis, cm
  68
  Aukštis, cm
  108
 • Landmann Grill Chef prekinio ženklo anglinis grilis Komfort LUX yra Landmann variantas šiuo metu populiarių anglinių grilių su kintama ugnies dėžės pozicija.

  Tačiau priešingai nei pigieji šio tipo variantai, Grill Chef Komfort Lux grilis yra pagamintas solidžiai ir surinktas ne tik atrodo gerai, bet ir veikia gerai.

  Specialus kojų tvirtinimas suteikia šiam griliui tvirtumo, kurio trūko jo pirmtakams.

  Šis grilis yra pagamintas iš karščiui atspariais dažais dengto plieno, dėl to tarnaus Jums ilgai. Po grilio dangčiu yra sumontuotos didelės 56x42 cm ketaus grotelės, o po jomis yra ugnies dėžė, kuri suteikia galimybes su mažiau anglių iškepti tiek pat maisto, o reguliuojamas ugnies dėžės mechanizmas suteikia dar didesnes galimybes kontroliuoti temperatūrą. Grilio dangtyje yra įrengtas patikimas termometras ir kaminukas, kuris suteikia paprastą būdą kontroliuoti oro srautą.

  Po ugnies dėžę yra įrengtas patogus pelenų surinkimo ir pašalinimo indas, o korpuse dar yra įrengtos durelės skirtos grilio valymui.

  Grilis dar turi 1 šoninę lentyną patogiam daiktų pasidėjimui, keturias stabilias kojas, dvi iš kurių yra su 2 dideliais ratukais, o tarp jų yra įrengta patogi lentyna anglims ar kitiems daiktams pasidėti.

  Šis grilis labai gerai tinka kepti šašlykus (naudojant medinius iešmelius), mėsos kepsnius ir burgerius, taip pat kepti maistą ilgai ir lėtai, tačiau šiam būdui naudokite briketus arba stambias anglis, nes smulkios ilgai nedega. Taip pat žiauriai gerai tinka žuvies rūkymui.

  Taip pat šio grilio įkūrimui rekomenduojame naudotis anglių įkūrimo kaminukais, nes oro srautas pradžioje būną silpnokas, kol anglys įsikuria.

  Grilis yra I112xP68xA108 cm dydžio ir sveria 33 kg.

 • Alternatyvios prekės

  Anglinis grilis Grill-Chef Barrel
  Grilinimo plotas
  71x35
  Ilgis, cm
  86
  Plotis, cm
  40
  Kaina 169 
  Kaina 157 
  Prekė išparduota. Susisiekite