ThermoPro TP-25H2 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 2 zondais

 • ThermoPro TP-25H2 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 2 zondais

  Kaina 5999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  2 zondai
  Veikimo atstumas
  150 m
 • Pagrindinės savybės:

  150 metrų veikimo atstumas. 5 kartos Bluetooth technologija, suteikianti stiprų ir patikimą ryšį, leidžia matuoti maisto temperatūrą netgi esant 150 m nuo maisto kepimo vietos. Turėkite omeny, kad kaip pavyzdys Wi-Fi termometrai veikia tik Wi-Fi veikimo zonoje, paprastai iki 50 metrų.

  Tiksliai matuojantys zondai su laikikliais. Smailėjantys termometro zondai sukurti maksimaliai palengvinti jų naudojimą ir užtikrina aukštą matavimų tikslumą. Su dviem zondais galima vienu metu matuoti arba dviejų skirtingų maistų temperatūras, ar vieną maisto, o kitą vidinę Jūsų grilio/kepsninės ar orkaitės temperatūrą. Zondai matuoja temperatūra nuo -10 ℃ to 300 ℃ su 1 ℃ paklaida. 

  Lengvai naudojama programėlė – APP. Kartu su termometru gaunate ir lengvai naudoją multi-funkcinę maisto termometro programėlę, kurioje yra gausu naudingu, bet tuo pačiu naudingų funkcijų, kurios pravers tiek pradedančiajam, tiek ir patyrusiam grilio meistrui. Programėlėje rasite rekomenduojamus nustatymus įvairioms maisto rūšims, galimybę susikurti savo nustatymus, laikmačius, norimus temperatūrų rėžius ir kitas funkcijas. 

  Išmanus kepimo laiko nustatytojas. Kepimo metu termometras naudoja nuolat atnaujinamą dirbtinio intelekto algoritmą, kuris padeda šiam termometrui Jums pateikti numatoma maisto iškepimo pagal norimą programą laiką, t.y. nurodomas laiko tarpas per kiek kepamas maistas pasieks norimą temperatūrą. Tai padės Jums tiksliau planuoti Jums savo laiką.

  Informatyvus temperatūros grafikas. Stebėkite kaip kinta Jūsų ruošiamo maisto temperatūra naudodami informatyvų temperatūros kitimo grafiką, kiekvienam iš zondų.  

  3 metų garantija! Registruokite savo produktą čia.

  Supaprastinkite savo maisto gaminimo patirtį su išmaniąja programėle. 

  ThermoPro TP-25H2 bevielis Bluetooth maisto termometras su 2 zondais pagamintais iš nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu, kuriais galite matuoti net iki 2 skirtingų patiekalų temperatūra vienu metu, maisto gamybą padaro daug lengvesnę. Zondai atlaiko net iki 380°C temperatūrą, todėl juos galima tiesiog įdėti ir palikti, o apšviečiamas LCD ekranas leis maistą kepti net ir esant tamsai. Termometrą galima pastatyti arba pakabinti ant rankenos su specialiu laikikliu.
  Viskas apgalvota, kad tik Jūs galėtumėte kepti kaip PROFESIONALAS.
   

  • Veikimo nuotolis: iki 150 metrų 
  • Zondai: 21,5 cm ilgio nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu 
  • Celsijaus ir Farenheito skalės 
  • Temperatūros tikslumas: ±1°C 
  • Temperatūros matavimo rėžis: -10°C iki 300°C 
  • Naudojimas: BBQ, orkaitė, rūkykla, grilis, mėsa, maistas. 
  • Suprogramuoti USDA rekomenduoti nustatymai: jautienos faršui, paukštienos faršui, jautienai, veršienai, kalakutienai, kiaulienai, paukštienai, avienai ir žuviai.
  • Užprogramuotos USDA patvirtintos skirtingų mėsų iškepimo lygio temperatūros: Rare, Medium Rare, Medium, Medium Well ir Well Done 
  • Dirbtiniu intelektu (DI) grįstas maisto iškepimo laiko įvertinimas.

  Neveikimo zonos aliarmas

  Niekada neišeikite iš termometro veikimo zonos apie tai nesužinoję. Jei imtuvas atsidurs neveikimo zonoje, abu (siųstuvas ir Jūsų išmanusis telefonas) pradės skleisti aliarmą. Jūsų išmanusis telefonas taip pat vibruos, kad Jūs visuomet galėtumėte matuoti temperatūrą.
   

  Pakraunama baterija

  Termometras veikia naudodamas pakraunamą ličio jonų bateriją, pakraunamą įprastiniai USB pakrovimo kabeliais (pridedamas), kad Jūs galėtumėte pakrauti termometrą taip kaip Jums tuo metu patogu: kompiuteriu, telefono įkrovikliu, nuo elektros tinklo, nuo energijos talpyklos.
   

  Daugybė saugojimo vietų

  Sumanus termometro dizainas suteikia laisvę saugoti termometrą kur Jums patogu: ant virtuvinio kabliuko, ant šaldytuvo durelių prikabintą ant magneto ar pastatytą.
   

   

   

  Pamirškite netvarką. Patogus zondų saugojimas.

  Zondų laikikliai-saugikliai padės Jums tvarkingai saugoti Jūsų zondus stalčiuose. Su TP25H2 zondų saugikliais – saugokite zondus tvarkingai!
   

   

  Kitos svarbios termometro funkcijos

  • Išankstiniai temperatūros įspėjimai

  Gaukite įspėjimą anksčiau nei Jūsų mėsa iškeps, kad būtumėte vietoje, kai jau bus iškepusi: pvz. 5 min. iki nustatytos temperatūros, arba 10 min. iki nustatytos temperatūros.

  • Peržiūrėkite įvykusius įspėjimus

  Programėlė saugo informaciją apie įvykusius įspėjimus. Tai padeda lengviau planuoti laiką, kai vykdote keletą kepimų vienu metu.

  • Kepimo temperatūra

  Nustatykite HI/LOW (aukščiausią/žemiausią) kepimo temperatūrą savo griliuje/kepsninėje/rūkykloje, kad visuomet temperatūra būtų tame lygyje, kuriame reikia.

  • Numatomas iškepimo laikas

  Kepimo metu termometras panaudodamas DI (dirbtinio intelekto) algoritmą apskaičiuoja numatomą maisto iškepimo laiką iki planuojamos temperatūros ir Jums parodo.

   

  Pakuotėje rasite:

  • 1 x naudojimo instrukcija (EN)
  • 1 x skaitmeninis Bluetooth termometras
  • 1 x USB kabelis
  • 2 x zondų laikikliai
  • 2 x zondai
  • 2 x plastikiniai zondų saugojimo laikikliai

   
   

 • Alternatyvios prekės

  ThermoPro TP25 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 4 spalvotais zondais
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  4 zondai
  Veikimo atstumas
  150 m
  Kaina 6999
  Prekė išparduota. Susisiekite
  ThermoPro TP20 bevielis nuotolinis skaitmeninis maisto termometras su 2 zondais
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  2 zondai
  Veikimo atstumas
  90 m
  Kaina 4999
  Prekė išparduota. Susisiekite