ThermoPro TP25 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 4 spalvotais zondais

 • ThermoPro TP25 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 4 spalvotais zondais

  Kaina 6999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Prekės ženklas
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  4 zondai
  Veikimo atstumas
  150 m
 • Pagrindinės savybės:

  150 metrų veikimo atstumas. 5 kartos Bluetooth technologija, suteikianti stiprų ir patikimą ryšį, leidžia matuoti maisto temperatūrą netgi esant 150 m nuo maisto kepimo vietos. Turėkite omeny, kad kaip pavyzdys Wi-Fi termometrai veikia tik Wi-Fi veikimo zonoje, paprastai iki 50 metrų.

  4 spalvoti zondai. Termometras turi 4 skirtingomis spalvomis nudažytus zondus, o tai padeda išvengti painiavos, kai matuojama skirtingų rūšių mėsa, o pridedami zondų laikikliai padės tvarkingai saugoti zondus. Zondo laidai gali atlaikyti iki 380°C karštį. 

  Paprasta, multifunkcinė programėlė – APP. Šis termometras yra susiejamas su Jūsų išmaniajame telefone įdiegiama ThermoPro programėle per 5 kartos Bluetooth ryšį. Tai ne tik užtikrina 150 m veikimo atstumą, tačiau programėlė yra pilna naudingų funkcijų Jūsų maisto kepimo patirčiai. Nustatykite Jūsų ruošiamo maisto norimą iškepimo temperatūrą bei Jūsų grilio/rūkyklos HI/LOW temperatūros rėžį, kad gautumėte pranešimą kada reikia papildyti kuro ar sumažinti temperatūrą Jūsų griliui ar rūkyklai. Taip pat naudokite net 9 skirtingų mėsų iš anksto suprogramuotas temperatūras skirtingiems iškepimo lygiams pagal USDA rekomendacijas, kad Jūsų maistas iškeptų tobulai.

  Išmanus kepimo laiko nustatytojas. Kepimo metu termometras naudoja nuolat atnaujinamą dirbtinio intelekto algoritmą, kuris padeda šiam termometrui Jums pateikti numatoma maisto iškepimo pagal norimą programą laiką, t.y. nurodomas laiko tarpas per kiek kepamas maistas pasieks norią temperatūrą. Tai padės Jums tiksliau planuoti Jums savo laiką.

  3 metų garantija! Registruokite savo produktą čia.

  Supaprastinkite savo maisto gaminimo patirtį su išmaniąja programėle. 

  ThermoPro TP25 bevielis Bluetooth maisto termometras su 4 spalvotais zondais pagamintais iš nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu, kuriais galite matuoti net iki 4 skirtingų patiekalų temperatūra vienu metu, maisto gamybą padaro daug lengvesnę. Zondai atlieka net iki 380°C temperatūrą, todėl juos galima tiesiog įdėti ir palikti, o apšviečiamas LCD ekranas leis maistą kepti net ir esant tamsai. Termometrą galima pastatyti arba pakabinti ant rankenos su specialiu laikikliu.
  Viskas apgalvota, kad tik Jūs galėtumėte kepti kaip PROFESIONALAS.

  • Veikimo nuotolis: iki 150 metrų 
  • Zondai: 21,5 cm ilgio nerūdijančio plieno tinkamo sąlyčiui su maistu 
  • Celsijaus ir Farenheito skalės 
  • Temperatūros tikslumas: ±1°C 
  • Temperatūros matavimo rėžis: 0°C iki 300°C 
  • Naudojimas: BBQ, orkaitė, rūkykla, grilis, mėsa, maistas. 
  • Suprogramuoti USDA rekomenduoti nustatymai: jautienos faršui, paukštienos faršui, jautienai, veršienai, kalakutienai, kiaulienai, paukštienai, avienai ir žuviai.
  • Užprogramuotos USDA patvirtintos skirtingų mėsų iškepimo lygio temperatūros: Rare, Medium Rare, Medium, Medium Well ir Well Done 
  • Dirbtiniu intelektu (DI) grįstas maisto iškepimo laiko įvertinimas.

  Neveikimo zonos aliarmas

  Niekada neišeikite iš termometro veikimo zonos apie tai nesužinoję. Jei imtuvas atsidurs neveikimo zonoje, abu (siųstuvas ir Jūsų išmanusis telefonas) pradės skleisti aliarmą. Jūsų išmanusis telefonas taip pat vibruos, kad Jūs visuomet galėtumėte matuoti temperatūrą.
   

  Pakraunama baterija

  Termometras veikia naudodamas pakraunamą ličio jonų bateriją, pakraunamą įprastiniai USB pakrovimo kabeliais (pridedamas), kad Jūs galėtumėte pakrauti termometrą taip kaip Jums tuo metu patogu: kompiuteriu, telefono įkrovikliu, nuo elektros tinklo, nuo energijos talpyklos.
   

  Aukšto tikslumo zondai

  Visi 4 spalvoti zonai matuojama temperatūrą plačiame diapazone nuo 0°C iki 300°C su dideliu ±1°C tikslumu.
   

   

   

  Pamirškite netvarką. Patogus zondų saugojimas.

  Zondų laikikliai-saugikliai padės Jums tvarkingai saugoti Jūsų zondus stalčiuose. Su TP25 zondų saugikliais – saugokite zondus tvarkingai!
   

   

  Kitos svarbios termometro funkcijos

  • Išankstiniai temperatūros įspėjimai

  Gaukite įspėjimą anksčiau nei Jūsų mėsa iškeps, kad būtumėte vietoje, kai jau bus iškepusi: pvz. 5 min. iki nustatytos temperatūros, arba 10 min. iki nustatytos temperatūros.

   

  • Peržiūrėkite įvykusius įspėjimus

  Programėlė saugo informaciją apie įvykusius įspėjimus. Tai padeda lengviau planuoti laiką, kai vykdote keletą kepimų vienu metu.

  • Kepimo temperatūra

  Nustatykite HI/LOW (aukščiausią/žemiausią) kepimo temperatūrą savo griliuje/kepsninėje/rūkykloje, kad visuomet temperatūra būtų tame lygyje, kuriame reikia.

  • Numatomas iškepimo laikas

  Kepimo metu termometras panaudodamas DI (dirbtinio intelekto) algoritmą apskaičiuoja numatomą maisto iškepimo laiką iki planuojamos temperatūros ir Jums parodo.

   

  Pakuotėje rasite:

  • 1 x naudojimo instrukcija (EN)
  • 1 x skaitmeninis Bluetooth termometras
  • 2 x zondų laikikliai
  • 4 x zondai
  • 4 x plastikiniai zondų saugojimo laikikliai

   
   

 • Alternatyvios prekės

  ThermoPro TP-25H2 bevielis Bluetooth skaitmeninis maisto termometras su 2 zondais
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  2 zondai
  Veikimo atstumas
  150 m
  Kaina 5999
  ThermoPro TP20 bevielis nuotolinis skaitmeninis maisto termometras su 2 zondais
  Tipas
  Nuolatinio matavimo
  Zondų skaičius
  2 zondai
  Veikimo atstumas
  90 m
  Kaina 4999
  Prekė išparduota. Susisiekite