Dujinis grilis Landmann Triton 4.1 - juodas

 • Dujinis grilis Landmann Triton 4.1 - juodas

  Kaina 699 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ YRA SANDĖLYJE

  PREKĖ IŠPARDUOTA
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Degiklių skaičius
  5
  Grilinimo plotas
  65x44
  Ilgis, cm
  140
  Plotis, cm
  57
  Aukštis, cm
  121
  Darbinis aukštis
  90
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
 • Dujinis grilis yra puikus tada, kai norite grilinti dažnai ir lengvai, ir be jokio išankstinio pasiruošimo. Jis momentaliai įkaista, o temperatūrą yra lengva kontroliuoti keliais rankenėlių pasukimais.

  Naudojant dujinį grilį jauti, kad valdai tikrą šiuolaikinį mechanizmą, žmonijos per tūkstančius metų sukauptą patirtį valdant ugnį!

  Landmann TRITON priskiriami aukštesnės klasės dujiniams griliams.

  Landmann TRITON serija yra skirta visiems kas nori pradėti grilinti kokybiškai. TRITON griliuose naudojamos kokybiškos medžiagos ir naujausios Landmann patentuotos technologijos.   

  TRITON 4.1 serijos griliai skirti naudoti didesnėse kompanijose ir draugų susibūrimuose. Grilio kepimo zona yra 65x44 cm dydžio, todėl jo dydžio užteks ir didesnėms kompanijos iki 12 žmonių.

  Kepimo zona tokio pačio dydžio kai ir Triton 3.0 ar Triton 3.1 grilių, tačiau turi 1,5 kW daugiau galios ir 1 degikliu daugiau kas suteikia daugiau galimybių temperatūros kontrolei. 

  Grilis be 4 pagrindinių degiklių turi 1 šoninį degiklį 3 kW galios, todėl išvengsite bėgiojimo iki virtuvės ir atgal, kai ruošite padažus ir garnyrus – super patogu!
  Grilyje yra naudojama Landmann patentuota temperatūros valdymo sistema PTS, kuri užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą bei lengvą grilio valymą jį panaudojus. Daugiau apie PTS sistemą čia.

  Grilis yra pagamintas naudojant nerūdijantį plieną, ten kur jis yra būtinas ir dažytą plieną ir lietą aliuminį dengtą karščiui atspariu emaliu, ten kur nėra būtinybės naudoti nerūdijantį plieną . Dažai patikimai apsaugo plieną nuo rūdžių, o lietas aliuminis yra labai atsparus korozijai. Dangčio ir priekinių durelių nerūdijantis plienas yra dažytas juodai.

  Grilinimo zona yra pagamintą naudojant nerūdijančio plieno bei karščiui atsparia emale dengto plieno mišinį. Apatinė degimo kameros dalis, kuri taip pat padeda surinkti riebalus į riebalų surinkimo indą yra pagaminta iš nerūdijančio plieno. Šoninės degimo kameros dalys pagamintos iš lieto aliuminio dengto karščiui atspariais dažais. Keturi degikliai pagaminti (kiekvienas po 3 kW galios) iš nerūdijančio plieno, o virš jų esantys PTS sistemos karščio skirstytuvai iš karščiui atsparia emale dengto storesnio plieno.

  Bendra grilio galia – 15 kW.

  Virš degiklių yra 2 dalių PTS sistemos ketaus grotelės. Grotelių kepimo plotas – 65x44 cm – pakankamas ruošiant maistą 12 žmonių. Virš grotelių dar yra įrengta emale dengta plieninė šildymo zona. Kepimo zona po dangčiu lengvai sutalpins ir didelį kalakutą!

  Grilio kepimo zona yra iš 2 sluoksnių metalo. Viršutinė dalis iš dvigubo izoliuoto nerūdijančio plieno, kurioje taip pat yra įmontuotas termometras, o šoninės dalys iš storesnio karščiui atsparia emale dengto plieno. Tokia konstrukcija leidžia sulaikyti šilumą kepimo zonos viduje.

  Grilio dangčio rankena iš dvigubo nerūdijančio plieno užtikrina, kad grilinant neįkaistų.

  Grilio priekinė panelė ir durelės iš nerūdijančio plieno. Šoniniai staliukai ir spintelės korpusas iš dažyto plieno. Staliuko šone yra kabliai grilio įrankiams pasikabinti.

  Apatinė spintelė yra su uždarymo ir fiksavimo mechanizmais. Fiksavimas magnetais ir specialiais fiksatoriais.

  Spintelėje yra įrengta vieta dujų balionui – labai patogu ir nereikia baliono laikyti kažkur kitur.

  Kartu su griliumi yra pridedama žarna ir reduktorius.

  Grilio uždegimui naudojamas pjezo uždegimas – atskiras uždegiklis kiekvienam degikliui.

  Keturi rakinami ratukai stabiliam grilio pervežimui ir pastatymui.

  Beje – karščio skirstytuvai ir riebalų surinkimo indas gali būti saugiai plaunami indaplovėje, kas dar labiau palengvina grilio plovimą.

  Grilio svoris - 48 kg.

  TAI PUIKUS GRILIS ŠEIMOS SUSIBŪRIMAMS IR ŠVENTĖMS!

   

  Norite daugiau sužinoti apie dujinius grilius? Paskaitykite šiuos mūsų staipsnius:

 • Alternatyvios prekės

  Dujinis grilis Landmann Triton 4.1 - sidabrinis
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  4
  Grilinimo plotas
  65x44
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Ne
  Šoninis degiklis
  Taip
  Kaina 699 
  Dujinis grilis Landmann Avalon 6.1
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  5
  Grilinimo plotas
  88,5x51
  Infraraudonųjų spindulių degiklis
  Taip
  Šoninis degiklis
  Taip
  Kaina 2499 
  Dujinis grilis Landmann Avalon 3.1
  Pagrindiniai degikliai,vnt.
  3
  Grilinimo plotas
  53x51,5
  Šoninis degiklis
  Taip
  Rotorius
  Ne
  Kaina 990